SPAM

Jeśli chcecie się zareklamować, śmiało róbcie to tutaj. Nie obiecuję, że wejdę, bo też nie zawsze mam czas ani chęci, ale postaram się odwiedzić każdy link, który tutaj zostawicie. :)

65 komentarzy:

 1. Witaj!
  Twój blog został dodany do Lapidarium Narutowskiego.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. http://swiat-blogw.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. „Nie. Mogę. Oddychać.
  Kiedy byłem mały uwielbiałem biegać, a raczej kochałem ten stan, kiedy serce waliło o żebra z taką siłą, jakby błagało o chwilę odpoczynku, w płucach szalał bezlitosny ogień, ale nogi nie mogły się zatrzymać. Wiatr wyciskał z moich oczu łzy, stopy ślizgały się w błocie, a ja w końcu upadałem, krztusząc się, zachłannie nabierając powietrza, w końcu wybuchając dziecinnym, beztroskim śmiechem.
  Potem uświadomiłem sobie, że jakkolwiek beznadziejnie to brzmiało, lubiłem ból. Bieganie zamieniłem na inny rodzaj egoistycznego cierpienia. Teraz stwierdzam, że zacząłem po prostu egzystować. I dzięki Bogu, pojawiła się. Chyba była wiatrem, który znów wycisnął z moich oczu łzy, ogniem w moich płucach i w końcu kawałkiem beztroskiego śmiechu.
  Znów. Nie. Mogłem. Oddychać.
  Ale chyba, jakkolwiek beznadziejnie to brzmi, mogłem to dla Niej zrobić.”
  W chwili wolnej zapraszam na:
  http://kattingu.blogspot.com/

  Pozdrawiam :3

  OdpowiedzUsuń
 4. W blogosferze, tętniącej życiem internetowym krainie, w której swoje miejsca ma wiele blogów istnieje zaś kilkadziesiąt spisów, mających na celu zebranie tych wszystkich blogów.
  I dziś zaczął istnieć kolejny spis, nie wyróżniający się niczym szczególnie pośród innych, jednak mający pewną szczególną cechę. Ten spis ma na celu zabranie tylko tych blogów, których tematyka jest blisko spokrewniona z anime i mangą.
  Tak więc, Ministerstwo Mangowe zaprasza właśnie ciebie w swe skromne progi. Zgłoś się już teraz, a obiecuję, że nie będziesz żałował/a swojej decyzji.
  Przepraszam za spam, Hanamiya.

  Link do Ministerstwa Mangowego: http://ministerstwo-mangowe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdecznie zapraszam na mojego bloga o tematyce Fairy Tail. Nie wiem, czy anime/manga jest ci obca, ale nie musisz znać fabuły, gdyż wszystko jest tu inaczej, a bohaterowie są wprost spod moich palców (oczywiście, mam na myśli charaktery i zachowania xd)
  http://rebellion-ft.blogspot.com
  Opis:Magnolia prawie niczym się nie wyróżnia. Prawie każdy mieszkaniec ma normalne życie i rodzinę. Prawie każdy jest tu szczęśliwy.
  Prawie.
  Są ludzie, dla których liczy się tylko i wyłącznie jedno - ZABAWA.
  Długie gorące noce na dyskotekach.
  Melanże ze znajomymi.
  Lejący się alkohol i papierosy.
  Nie przejmowanie się niczym.
  Taki jest co drugi nastolatek w Magnolii.

  Ur, Layla, Igneel i Metalicana mają dziewiętnaście lat. Mają swoje życia, swoje rodziny, swoje marzenia. Jednak w ich młodym życiu następuje przełom - dla niektórych pozytywny, dla niektórych wprost przeciwnie. Jak poradzą sobie ludzie, dla których liczyła się tylko...dobra zabawa?
  Pozdrawiam i zapraszam do zajrzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ile ludzi na świecie tyle różnych historii i przygód, ile kropli deszczu w chmurze tyle łez z jednych oczu może wypłynąć, ilu przestępców tyle kul, które mogą zabić.
  A kotów? Jeden kot. Neko jest zwykłym, czarnym kotem, którego spośród tłumu wyróżnia jeden mały szczegół-spotkał Akatsuki.
  Czy tak naprawdę ktoś zastanawiał się co mogą czuć zwierzęta? Co o nas myslą, jak patrzą na świat? Arishia jest tylko dziewczyną z przeszłością, ściganą przez Akatsuki.
  O co chodzi w tej historii? Jako autorka nie jestem do końca pewna, ale chciałabym Cię serdecznie zaprosić na mojego bloga; a może, coś sobie uświadomisz, coś zrozumiesz, wyciągniesz jakieś wnioski za sprawą kocich opowieści.

  http://czarny-kot-neko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Serdecznie witam!
  Zapraszam w podróż po wspomnieniach i myślach Sasuke, przekazanych wprost od Niego. Wszystkie niepowodzenia, błędy i pomysły ujawnią się, a jego serce zostanie poddane próbie.. czy warto żyć wciąż tak samo?

  www.before-we-die-ss.blogspot.com

  Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. No heeej xd
  Serdecznie zapraszam na swojego nowego bloga!
  blank-space-ss.blogspot.com

  Sakura Haruno, świeżo po praktykach w konoszańskim szpitalu, przeprowadza się wraz z rodzicami do ogromnego Tokio. Ma nadzieję w końcu uwolnić się spod rodzicielskiej władzy i zamieszkać sama. Tymczasem w życiu jej przykaciółki - Ino Yamanaki - wiele się dzieje. Mianowicie: została zaręczona z jednym z dwóch szefów Uchiha Company - Sasuke Uchihą. Osobiście jest tym zachwycona, w przeciwieństwie do Sakury, która z wielkim dystansem podchodzi do wysoko postawionych ludzi. Pewnego niepozornego dnia, młoda Haruno dostaje niezwykłą propozycję pracy od Ino. Co się stanie, kiedy Sakura i Sasuke poznają się bliżej? Czy miłość wygra z przyjaźnią? 

  OdpowiedzUsuń
 9. Ministerstwo Mangowe — katalog, którego zadaniem jest zrzeszyć wszystkie blogi z opowiadaniami o tematyce mangowej; w zamian za zgłoszenie, Ministerstwo Mangowe rozświetli Twojego bloga i wzniesie go na szczyt sławy. Och, oczywiście w swoim czasie, ale dobrą reklamę to na pewno będziesz mieć.

  Nie przedłużając tej paplaniny, serdecznie zapraszam do Ministerstwa Mangowego!
  Link: Kliknij Tutaj

  OdpowiedzUsuń
 10. http://ghost-town-kurobasu.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Tym razem nie blogger, a Wattpad ;)
  "Brzask jest chwilą, gdy Noc wita Dzień, a Dzień żegna Noc.
  Brzask jest chwilą, gdy Mrok styka się ze Światłem, a Światło z Mrokiem.
  Brzask jest chwilą, gdy Światłość i Ciemność przez chwilę trzymają się za ręce.

  Tianna Elev budzi się w szpitalu z pustką w głowie, śladami po oparzeniach na ciele i zarzutem podpalenia własnego domu. Oszołomiona dziewczyna musi pogodzić się ze wszystkim co ją spotkało - śmiercią rodziców, wyrokiem sądu i trafieniem do szpitala psychiatrycznego na krańcu stanu Waszyngton, który jest jej jedynym schronem przed więzieniem.
  Szpital psychiatrycznym nie jest jednak azylem Tianny. Wariaci kryją się za każdym rogiem, pielęgniarki w każdej chwili mogą użyć na tobie siły, a lekarze uśmiechają się tajemniczo. Jeśli nie jesteś wariatem to tutaj na pewno się nim staniesz.
  Tianna, chcąc zachować rozum i człowieczeństwo, stara się pozostać normalna. Ale ciągła obecność innych pacjentów nie pomaga. Dziewczyna odnajduje ukojenie w nocy - do czasu, aż nie usłyszy cichej melodii fortepianu."
  https://www.wattpad.com/story/51988660-zła-krew
  Zapraszam gorąco! :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Rozdział pierwszy już się pojawił. Zapraszam i mam nadzieję, iż nie zawiodłam z Madarą.
  http://stracone-dusze.blogspot.com/2015/10/rozdzia-pierwszy.html

  OdpowiedzUsuń
 13. "Wykrzywiła twe usta, spowodowała drgawki. Gorąco.
  Nieproszona wpadła do kubka i zmieniła smak całego naparu.
  Zakamuflowana, schowana za charakterystyczną zasłoną, podobno jest zła."

  adres bloga: pathetic-souls.blogspot.com

  Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 14. A co jeśli losy świata mogły potoczyć się inaczej? Gdyby sam Madara ożył wcześniej, a Akatsuki przygotowywałoby broń, która miałaby zmienić całkowicie biegi historii. Broń w postaci Zbawiciela Świata, stworzonego w niedalekiej przeszłości, zlepiony z tak wielu klanów i nacji w którym tak wielu pokłada nie małe nadzieje w odnowieniu świata po wojnie. Jak wyglądałaby droga takiej osoby w tym ziemskim padole? Na pewno nie byłaby prosta, już od samego początku, już od pierwszych chwil życia.
  http://coming-back-as-we-are.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. "Rozumiesz? To wybryk natury, coś nienaturalnego. TY jesteś wybrykiem natury. Bycie ojcem nie jest twoim powołaniem .
  - Zamknij się. I wyjdź. W tej chwili kurwa wyjdź.
  - Widzę, że dotknąłem czułej struny. Ale to nieważne, posłuchasz mnie teraz, chłopcze - odparł już nie tak swobodnym tonem jak wcześniej i zbliżył się do lidera Akatsuki. - Nie chcę jej tu widzieć. Nie chcę widzieć tu w ogóle żadnych gówniarzy. Może być córką kogo tam sobie chcesz. Ale jeśli będzie zagrażać naszej misji, masz ją zlikwidować. I radzę ci być posłusznym - powiedział i faktycznie wyszedł."
  Zapraszam na nową historię! Mam nadzieję, że powyższy fragment prologu Cię zaciekawił i wpadniesz zobaczyć co i jak.
  Szepnę tylko słówko, że główną bohaterką jest Aiko - córka Paina. Brutalnie wyrwana ze swojej rzeczywistości dziewczyna musi się zmierzyć z nową, tą, w której jej najbliższym otoczeniem będzie organizacja przestępców.
  http://kami-no-musume.blogspot.com
  P.S. Wydaje mi się, że kiedyś, kiedy na moim blogu były jeszcze stare posty, to widziałam Twój komentarz :) Mam nadzieję, że ta trochę zmieniona wersja również przypadnie Ci do gustu.
  Co do Twoich blogów, to wiele z nich naprawdę doprowadziło mnie do płaczu, Baranku, Kenshiki i Nagisa Fuuma, to właśnie te, które tak mnie wciągnęły :) Czekam, może napiszesz jeszcze coś z którymś z moich ulubionych bohaterów.

  OdpowiedzUsuń
 16. Hej :) liczę, że taka zdolna blogerka zechce odwiedzić mój początkujący świat ^^
  http://jurijuri.blog.pl/author/1081975/

  OdpowiedzUsuń
 17. Hej :) liczę, że taka zdolna blogerka zechce odwiedzić mój początkujący świat ^^
  http://jurijuri.blog.pl/author/1081975/

  OdpowiedzUsuń
 18. Hej :) liczę, że taka zdolna blogerka zechce odwiedzić mój początkujący świat ^^
  http://jurijuri.blog.pl/author/1081975/

  OdpowiedzUsuń
 19. Sorki za spam 😵 telefon chyba zwariował

  OdpowiedzUsuń
 20. Pomyślałbyś kiedyś, że tak się to wszystko ułoży?
  Ja nie.
  Nigdy.
  Może po prostu nie dopuszczałam do siebie tej myśli.
  Nie sądziłam, że jest do tego zdolny.
  Nie sądziłam, że jest na tyle silny.
  Myślisz, że chciał Ci odpłacić, za to, że kiedyś też to zrobiłeś?
  Nie sądziłam, że da mu radę.
  Mord za mord.
  Teraz już jesteśmy straceni.
  Tobirama?
  Proszę Cię, powiedz coś . .


  Zapraszam na http://different-konoha.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Dzień dobry!
  Chcesz poćwiczyć swoje pisarskie umiejętności i przy okazji wygrać książki, upominki, reklamę bloga i grafikę? Tak? W takim razie zapraszam Cię serdecznie do konkursu literackiego „Już nie zapomnisz mnie”
  www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com
  Wystarczy napisać opowiadanie o dowolnej tematyce do 5 stron i… co dalej? Dowiedz się szczegółów, czytając regulamin na blogu.
  Niech pamięć o naszych artystach nadal trwa, a osoby lubiące pisać – doskonalą swe pióro!
  Pozdrawiam ciepło!

  Ps. Przepraszam za autoreklamę. Wiadomo, jak trudno jest się zareklamować. A może akurat Cię zainteresuje konkurs?

  OdpowiedzUsuń

Szablon wykonała Sasame Ka z Ministerstwo Szablonów
CREDITS
Brushes